Kilka słów o Naszej firmie

a także dlaczego warto ubezpieczyć samochód w Naszej firmie

RAZEM UBEZPIECZAMY, RAZEM OSZCZĘDZAMY!

oc2018 to multiagencja świadcząca usługi z zakresu ubezpieczeń.

Współpracujemy z 19 towarzystwami ubezpieczeniowymi i dzięki Waszemu zaufaniu wciąż nawiązujemy współpracę z nowymi co daje nam możliwość wyboru najkorzystniejszej oferty dopasowanej do Twoich potrzeb.
Spełniając indywidualne wymagania oraz posiadając szeroką ofertę wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejszą cenowo ofertę. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów naszego pośrednictwa, tym samym dajemy Ci gwarancję, że nasza oferta nie będzie wyższa od zaproponowanej przez TU a będzie niekiedy nawet niższa!

Misja firmy

Głównym celem firmy jest zaoferowanie klientom najlepszych cen ubezpieczeń OC/AC na rynku!

img

Wielokanałowa dostępność

Twoją nową składkę możemy wyliczyć dla Ciebie:
Stacjonarnie – w jednym z dwóch oddziałów, które znajdują się we Wrocławiu i Oleśnicy.
Internetowo poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej lub wysładnie na e-mail, a także telefonicznie pod numerem telefonu: 733 841 616

img

Proste zasady podpisania umowy

Do wygenerowania polisy potrzebne będą dodatkowe dane jednak już po wypełnieniu krótkiego formularza na głównej stronie jesteśmy w stanie wyliczyć dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.
W przypadku zmiany ubezpieczyciela, wszystkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy zrobimy za Ciebie! Umowę podpisujesz bezpośrednio z TU, niczym nie różni się ona od dotychczasowej. Umowę OC/AC możesz zawrzeć zarówno stacjonarnie jak i Internetowo.

oc2018.pl - Dyskont ubezpieczeniowy - polisy OC! 2018 All reserved.